Goodbye February

12:21 Daniela P 1 Comments


Tak moc jsem se chystala napsat tenhle článek, že se jako po takový době trefim do posledního dne měsíce, až jsem na to úplně zapomněla? Nu což, stalo se, tak se jdeme podívat, co se za únor událo.

Jelikož se mi konečně v předposledním semestru povedlo udělat všechny zkoušky dřív než poslední den zkouškového - a to v rekordním čase už 16. ledna, zbylo mi spoustu volnýho času, který jsem chtěla využít hlavně ke čtení, na což mi běžně moc času nezbývá. No ale hádejte co. Je začátek března a já jsem tu knížku pořád ještě nedočetla! Ale je super! Až budete mít cestu kolem levných knih, určitě se pro ní stavte :)
Mimo čtení jsem se chtěla taky trochu víc pověnovat pečení, pro který jsem se momentálně hrozně nadchla a plánuju pect ty nejkrásnější dorty! Všichni už tady ale víme, jaký umim mít silný řeči, takže uvidíme, jak se moje plány vyvrbí. Každopádně příští týden má moje mamka narozeniny a to si zaslouží nějaký parádní dort no ne? :)
O výletě na Sněžku už jste si mohli přečíst, ale je to největší zážitek února, takže ho musím připomenout ještě jednou. Nevím, jestli už jsem se zmiňovala, ale máme v plánu jet na Sněžku ještě v létě, dokonce i přítel, ač ho považuju za anticestovatele, chce jet snad víc než já! (Myslím, že za to může hlavně pán z bistra na vrcholku Sněžky, který mu pochválil jeho děsnou Krampus bundu)
Za ten půl rok jsem si snad žádnou snídani nevyfotila, ale tahle se mi fakt líbila. Je to sice jen obyčejný bílý jogurt, ale kradu mamce čokoládovou směs od Mixit a s minisušenkama z Lidlu je to fakt super žrádýlko :)
Selfie nesmí chybět! Normálně se moc nefotím (jen když mě nechá Jaruna čekat třeba půl hodiny v autě), ale když se občas vyšlechtím natolik, že mám sama ze sebe radost, tak si to prostě žádá fotku!
O muj bože, tyhle #skyporn já prostě můžu. Mám takovej sen, že jednou navrhnu vlastní kolekci šatů a jedna z nich bude mít barvy nebe a bude to prostě maximální úžas. Btw, šly jsme zrovna s kamarádkou na Ladislava Ziburu a bylo to super vtipný, takže pokud bude mít přednášku ve vašem městě, jděte!
Nedávno mi kamarádka vyprávěla, jak pojede se školou do Španělska na kurz mořský biologie, loni byla na bobrech a v Chorvastku na hvězdicích... A víte, kam jezdíme se školou my? Ha, vůbec nikam! Největší zážitek bylo, když mě na praxi na Povodí Vltavy nechali hodit planktonkou a když jsem vytírala pstruha. Co se týče poznávání živých zvířat, většinou přijdou oni za náma. Takže tohle je rak červený, prosím. Sameček.

Mějte krásný březen
Daniela

1 komentář:

Děkuji za každý Váš komentář!